You can tell Jesus that bitch is back.

Říjen 2009

Edward prefers brunettes because he hasn´t met this blonde.

23. října 2009 v 18:59 | Winnieh
Prosím, všiměte si toho geniálního nadpisu! Ten vtip je v tom, že JÁ sem blondýna. Ha, ha! Myslela jsem, že si to nechám poslat z Ameriky napsaný na geniálním tepelným hrnku. To je ten, co vám udrží kafe v teple, i když vám mrzne zadek. Ale vyhazovat 23 doláčů za hrnek, kvůli kterýmu by všichni měli v ruce přímý důkaz toho, že sem mešuge, to se mi moc nechce. Ale ta pointa! Co dodat.

Místo toho, abych seděla u počítače a psala, ano, psala, mohla bych si číst knížku 4 blondes. Chápete, že mě přitahujou takhle blbý názvy, ne? Je v angličtině, takže správně je to : Four Blondes. Napsala to ta, která napsala Sex ve městě. Knížku sem neviděla, ale seriál je dobrej. Tudíž bych se nejen zabavila, ale i vzdělávala, i když rozumim tak každýmu druhýmu slovu. Ale nechce se mi sebou tahat dvě knih. Slovník a tohle. Proto si ten smysl domejšlim, což neni tak těžký. Pořád to samý..

Možná, že v dubnu pojedem ze školou do Francie. Což je skvělý. Na výměnej pobyt. Což tak skvělý není. Bydlíte SAMI ve francouzský rodině a jíte šneky, česnek, nosíte barety a mluvíte francouzskym přízvukem, vašemu vyjádření nikdo nerozumí a tak přecházíte na angličtinu, čemuž rozuměj sice líp, ale vám je to na ho*no. Ta francouzska, u který bych bydlela, nebo by to moh bejt francouzs, ale příde mi blbý bydlet s klukem, kterýho neznám, ještě ke všemu v jednom pokoji, mamku by trefil šlak, by pak přijela k nám domu a bydlela u nás. C´ est un petite probleme, prarceque nous allons un petite appartment. Ale celý by to bylo skvělý. Podívala bych se do Rennes!

Dneska mi jeden stařík řek, že mám pěkný nohy. Z ničeho nic. Jen sem tam stála a on něco zadrmolil, sem se ho zeptala, co říkal a on : "Slečno, máte moc pěkné nohy.." "Děkuju.." A pak po mejch nohou celou cestu koukal.. Jo, máte pravdu. Šibalo mu.
Au revoir et bonne vacances!
P.S. V nadpisu je napsáno: "Edward má radši brunetky, protože nepotkal tuhle blondýnu!

Smoke on the tea and fire in the candle!

16. října 2009 v 22:35 | Winnieh
Měla bych si začít psát deník, abych všechno co se stalo nezapomě. Protože ted my dělá mírný problémy vzpomenout si, co sem dělala v podělí, natož co sem jedla.
Neska sme šli s Rybanou a Hankou do čajky. Myslim, že lepší označení je pajzlík. Milej útulnej pajzlík, kde když si dáte nohy s botama na stůl, nenadávaj a nepřibíhaj ihned s dezinfekcí. A překvapení..Mamka ani nepoznala, že sem hulila. A to jinak pozná všechno..No, asi jí přijde divný, že sem unavená a že se mi chce spát..
Všechno se mi trošku motá, i ty písmenka se pletou..Nedávejte si vodnici s příchutí růže. Je to docela hnus. Nejlepší je, když už je vykouřená a vy bubláte s tou vodou, jen pro ten pocit..

Abyste věděli, koupila sem si kabát. Mozkomorskej, čachtickej, františkánskej. Říkejte si mu jak chcete. Má obrovkou kapucu a fijalovej nádech. Hm.. V promodu maj fakt pěkný věci, mamka svolila, akoupila mi k němu šálu. Dvojbarevnou. Já vám to sem někdy dám..Myslim, že mam dost velký resty. Hory, tenis, Losiny, novej byt..To bude na dlouho. Možná se do toho pustim o víkendu, ale kde sem to byla, než sem se tak neslušně přerušila? Jo, jasně. Kabát. Je dokonalej.

Hodiny ZSV začínaj bejt nzapomenutelný, nejen díky našemu afratýmu profesorovi. I když to je taky rozhodně plus. Je fakt vtipnej.

"Zdálo se mi, že všici žáci se chovali jak křečci. A přišel Hegr."
"Co by na to řekl Froid?"
"To nevim.."

"Co by si představil zoofil? Křečky?"
"No dovol!"

Neni to zdaleka tak vtipný, jako to mělo bejt. Ale moje oblíbená část, se týkká našeho třídního. Je to ten nezdolnej typ uřitele. Mohutnej a má blbý vtipy. A ten jel ze školy domu, metrem unavenej, skoro usínal. A když vystupoval, otočil se a řekl "Nashledanou". A tomu se, přátelé, říká profesionální deformace. Stejně jako když si já zapisuju do mobilu hezký věty, který by se hodily do nadpisu..A ted nemůžu žádnej vymyslet.

Dovolte mi jeden vtip na závěr:

Beduín jede pouští na velbloudovi a ten je už uplně vyřízenej. Kyž v tom uvidí nápis "Opravna velbloudů". Zatáhne ho tam a uvidí araba, kterej je smířenej se životem, apatickej.. A povídá mu "Prosim vás, nešel by ten velbloud nějak spravit?"
Arab se na něj kouknul a řek "Postavte ho na rampu.." Beduín to udělá, arab vezme velkou palici, rozmáchne se a praští velblouda do varlat. Ten vykvikne a rozběhne se pryč obrovkou rychlostí. Beduín se na araba děsně naštve a řve na něj "Ste se snad posral, ne? Jak ho asi tak doženu?!"
"Postavte se na rampu.." -To jako řek ten arab. Ted, pokud sem to nespletla a vy máte smysl pro humor, ležíte pod židlí. A smějete se. Brou noc.

Born to be famous.

9. října 2009 v 19:02 | Winnieh
"Víš co je hrozný na zimě? Holky nenosej výstřihy. Na co mám asi koukat?"

Říkaj, že sem suchar, ale víte, mě opravdu nepříde inteligentní ani duchaplné když k vám někdo příde, začně vás mlátit do hlavy a smát se. To já jen tak. Pro zasmání. A nejsem suchar, možná někdy, ale u týhle věty sem se fakt smála. Stojim v tramvaji, svetr s normálnbim výstřihem a přes to šálu. Tak nevim, co s o tom myslet.
Moje obočí pořád vypadá jako po výbuchu sopky a já sem naprosto staropanenská osoba.
Zbláznuju se do upírských hvězd a do kluků, kteří mají alespon o jeden centák víc než já. Na výšku. Koukám se na děsně duchaplný seriál Gossip Girl a ujíždim na parchantech. Když Chuck je opravdu gorgeous. Míním se válet u počítače a sledovat "The Vampire Diaries" podruhý, protože pátej díl ještě neni online a beztak se svou angličtinou bych si to moc neužila. Pravda, moc tam nejde o děj, ale o toho herce. Ten je taky gorgeous. Bojim se, že se ze mě stává jedna z těch dilinek, co nemluvěj o ničem jinym, než o hercích a sexy klucích. To bych nechtěla. Ale ta představa je tak..Lákavá.
Abych vám dokázala, že jsem opravdu povrchní, povim vám o našem praktikantovi na Zsv. Je děsně nudnej, ale fakt hezkej. Takže moje zápisky se vztahujou opravdu jen na to nejnutnější, protože papír neni ani zdaleka tak pěknej jako on. Ha, ha,ha. Už ste si někdy mysleli, že sem trapná? Ne? Chyba.

Teřba už z reálnýho světa. Na minulej tejde, jako na ten co byl, bylo ohlášeno asi osm testů, Psali sme čtyry. A já sem opravdu unavená a opravdu nastydlá a opravdu mám děsně depresivní náladu. Ani ne depresivní, ale takovou, když každýmu ubližujete. Já to dělám v jednom kuse.
"Víš, můžeš jít s náma, až půjdem do tanečních"
"My? Ne, MY a TY!"
Nezní to tak hnusně, jaký to bylo. A mě to mrzí. Promin, Dorčo.
Sáfra, sem mimo. Chtělo by to taky něco optimistickýho, co? Tak jo. 26. listopadu je premiéra New Moon!

The next chapter begins

1. října 2009 v 18:23 | Winnieh
Vzpomínáte, jak sem říkala, že si dávám pauzu? A vzpomínáte, jak sem říkala, že ne antrvalo a vy jste doufali, že kecám a že to na trvalo bude? To jste se spletli. Posedla mě taková touha sdělit své originální a smysluplné zážitky široké veřejnosti, že zase začínám. Na novo. Uplně. Sem nová. Když sem procházela archiv, vzpoměla jsem si, jak sem byla štastná, prostě období života, který sem měla ráda. Někdy. No, skoro vůbec, ale tady to bylo fajn. Stejně jako předtim, je škola. A stejn jako předtim, sem v prdeli. A oboje je oficiální.
Za těch 15 dní se stalo spousta věcí. Jo, SPOUSTA! Mě se stala spousta věcí! Strašně zajímavejch a důležitejch
Dodělaly jsme byt.
Vyšla jsem Házinburk.
Byly jsme v Ikei.
Nedočetla jsem Bloody Bones. Ta Aniat je takový pako! Má bejt s Richardem!
Nezhubla jsem do své vysněné velikosti (nejlepší by byla 38, ale já se tý čtyrky a nuly nezbavim!)
Zrušila jsem si poslední zbytěčky nervů při poslouchání geologikářky a chemikářky.
Posílila jsem si sebevědomí jedničkou z angličtiny (plnej počet!)
..A schodila ho trojkou z matiky (fakt nevim, jak můžu bejt tak blbá)
Zkoukla jsem Kill Bill (Oba dva!- Nejlepší je scéna v jedničce. Jak čínance podřízne krk a na sněhobílim sněhu- Jo! Sníh je bílej!- se objevila krvavě rudý cákanec.)
I Quentin dokáže udělat americkej happy end.
Škola je pořád beznadějně nudná.
Moje pravý obočí vypadá, jako by ho napadli krysy a vyškubly jen učitou část. (Nehrajte si s pinzetou při pitomim světle a v jednu ráno. Nesnažte se to zamaskovat šedou tužkou na oči. Ani černou. Nechte to tak. A dělejte, že je to děsně kůl.)
Nikdy nemůžu porovnávat to jak vypadám, s modelkama. Ty jsou jednoznačnš hezčí, a proto dělaj práci modelek a já jen..studuju. Ehm..)
Už mám vybranej dárek pro mamku, teda je teoreticky. Tady mi to zčekujte.
A zjistila jsem, že mi to chybělo.