You can tell Jesus that bitch is back.

Červenec 2009

Comeback

25. července 2009 v 22:16
Tak sem zpátky. Na pár řádků, ani o trochu víc, zítra zase jedeme pryč. Těším se. Mimo jiné umim čepovat pivo, míchat cement a řídit čtyřkolku. Hotovej chlap. Užívejte prázdnin a těšte se na můj další návrat, ten už bude ve velkém stylu. Mimoto 22 srpna mám narozky. Očekávám spousta blahopřání. Kdo by nevěděl, bude mi patnáct!
Mám vás ráda. Pusu!
Jo, už mám trochu upito..

I promise I'll never leave you again..Liar!

2. července 2009 v 18:40 | Winnieh
Moje přání o slunečných dnech se z části vyplnilo. Skutečně už nemusim nosit "závislost" ani legíny pod pumpky. Což je na jednu stranu dobře, ale na druhou..No, včera jsem si vyklízela svoje věci, kvůli přestavbě a dělala jsem to fakt celej den. Myla jsem se třikrát. Třikrát jen za to odpoledne. Máme všechny okna na jih. Vítejte na Floridě!
V sobotu odjíždíme na chalupu, místo v pátek. To totiž jedeme do Ikei. Nákým skvělým zásaham osudu se vyhnu vyklízení bordelu po dělnících. Místo toho asi pudu na Harryho. Taky se tak těšíte? Když ještě neni New Moon v kinech, tak aspon moje starší úchylka, ne?
Abyste věděli, jak strašně vás mam ráda, řeknu vám, že tohle píšu s tak staršnou migrénou, která je horší den ode dne. Už v pondělí se to nedalo vydržet. Pak to přestalo, dva paraleny dělaj divy. To bylo v úterý. Asi má nějaký dlouhodobý účinky.
Po děsně těžkym rozhodování, co s vlasama sem se rozhodla pro změnu, ne, nic radikálního, sou kračí asi o patnáct dentáků a mnohem vzdušnější. Dobře, přestávám obdivovat svoje vlasy. Fotku nečekejte. Po dost dlouhym období, kdy sem měla potřebu všem ukazovat jak vypadám a ano, i v normálnim životě na mě museli koukat, sem se začala stydět. Jenom ta fotka v munulym článku mi způsobila obrovský trauma. Asi je to tim,. že se začínám vyrovnávat s tim, jak vypadám. Plastický operace jsou povoleny jen se souhlasem rodičů a mamka mi to rozhodne nedovolí a do osmnácti se mi čekat nechce. Takže na ty tři roky dám svou zášt k ledu.
Když je řeč o věku, nenápadně sem na to zavedla téma, abych si vám mola postěžovat, jak debilně mě vyfotili, jistěže to není modelem, na občanku. Jsem nucena dát si tam tu s dlouhejma vlasama, jako na ISIC. Což neni tak hrozný.
V tom fotolabu mi řekli, že na fotce na občanku brejle mít můžu, pokud je nosim na stálo. Snad nekecali. Asi ne, nesmí se mít jen sluneční. Zejtra ráno tam du podat ti žádost. Já nechci mít občanku. Nic jinýho mi nezbejvá.
Pučila sem si knížku! Pan Kaplan má stále třídu rád. Uplně úžasná. Celou sem se ji prosmála. Určitě si ji přečtěte.
Jako každej rok deme s kamarádkou a její mamkou oslavit vysvědčení. Letos sme šli do crepérie. Asi sem se zamilovala. Ne do pozdních příchodů kamarádky a její mamky, které většinou dosahují třičtvrti hodiny, ale do jejich palačinek. Jen si už nesmi dávat s kozim sírem nebo lososovou omáčkou, je to strašně sytý. Příště si objednám s tunákem a rajčatama. Nebo s javorovym sirupem.
Miluju tenhle avatar. Na psaní článků mám nejradši vybírání právě těhlech avatarů. Je skvělej, že?
Mějte se překrásně a užívekte si prázdniny. At se vám nic nestane a dál obštastnujete internetový svět svými zápisky. Au revoir!