You can tell Jesus that bitch is back.

Červen 2009

Never forget who you are. Little star!

12. června 2009 v 21:47 | Winnieh
.."A mám tam trojku a čtyřku. Fakt nevím, kde se tam vzaly, tak dobrý známky z těloviku jsem ještě neměla"
Ano, tuto chytrou větu pronesla sestra poté co zjistila že na vysvědčení bude mít dvojku. Kdyby nám tělocvik známkovali normálně, asi bych propadla. Doted nevyšplhám a výmik taky neni moje silná stránka. Zadek jak vrata, divte se.
Období testů snad skončilo a já se mínim flákat. Koupila jsem si úžasný boty na klínku a pumpky ke kolenům. Lněný. Krásný. Tmavě modrý! Kvůli nim nebudu jíst po šestý hodině. Seděj mi akorát, takže bych nerada kupovala jiný, protože tyhle jsou úžasný. A jak se blíží období, kdy se musíte navléct do plavek, moje posedlost po hubenosti stoupá. Nejhorší jsou dny v týdnu. To mám hlad. Jen ovíkendu moc ne, takže se to dá vydržet bez toho, aniž bych jedla jednom kuse, což už stejně nedělám.
Máma má trošku porouchaný mateřský radary. Když si vezmu na sebe něco, o čem si myslí, že to mám proto, abych někoho "svedla", hned mi to oznámí a věta typu "Mami, ty seš fakt blbá" nezabírá. Já ji nechápu. Prostě ne. Její touha po tom, aby věděla, co mám já s klukama, NIC, vrostla pře třemi lety, kdy mě na ulici požádal dospělej chlap o ruku. Ano, taky to pro mě byl šok stejně jako pro vás. Ano, ptala sem se jestli je slepej. Ne, nebyl. Ne, nemá sebevědomí, ale to už víte.
Hrozně se těším, až bude teplejší počasí, protože mi docházej nápady jak se oblíct do zimy, aby to vypadalo tak jak se zrovna cejtim. Momentálně prožívám týden elegance, takže ze školy bych mohla do divadla. Ne do Národního. Tak do Dlouhý určitě. A hrozně mě to baví. Lodičky jsem odložila z důvodu tak strašně otlačenejch nohou a tak strašně debilně udělaný dláždění Prahy, když dete, zasekne se vám podpatek do mezer mezi kočičíma hlavama.
Dneska jsem vedla kamarádklu na zpěv, chtěla začít chodit. Ona je jinak hrozně sebevědomá, ale když měla něco zazpívat, tal nic. Styděla se. Budiž mi útěchou, že nikdo není dokonalý.
Hrozně mě mrzí, že odchází moje spolužačka. Stěhuje se do Ostravy. Tak pojedeme k Hlence na chatu a uděláme tam několik dní na rozloučenou. Aspon doufám, že to vyjde. Jediný co mi stojí v cestě je posraný řákovský vystoupení trovna v pondělí, kdy bychom měli odjížet. Vykašlu se na to. Stejně by tam mamka nepřišla a zazpívat jí můžu doma. Jako by toho neměla dost. Já si totiž zpívám ve sprše, víme?

Everithing in her world will change.

4. června 2009 v 16:37 | Winnieh
Vím, kdo a co jsem. Jsem Popravčí. Já s upíry nechodím. Já je zabíjím.

A je to hotový. Mám po zkouškách. Dopadlo to docela dobře. Zpěv za jedna, bože, já jsem talent, a flétna za dva. Přišla jsem, zakopla, popletla hmaty, praštila sem se a upadla mi flétna. Mám štěstí, že me něvyhodili. Nauku dělám v úterý.
Ještě ted se třesu. Ze všeho dělám děsný halo a už se na to můžu vykašlat. Kdybych nebyla tak roztržitá..

Chtěla bych spát aspon osm hodin v kuse. Poslední dobou spim tak pět, šest, nebo mám aspon takovej pocit. Zívám. Dlaší změnou je, že nejim po šestý večer a pak mám hlad. Čím dál tím měnší, takže zejtra mi to už bude jedno. Tím víc se pak těším na snída. Jo, dělám to kvůli létu. Kdyby nebylo a já nemusela do plavek, tak bych to ukončila postupnějc, takhle jesem to udělala radikálně. Aspon něco. Vydrželo mi to zatím tři dny.

Tak strašně se těšim na prázdniny. Horozně. Přijede Klárka a bude to fajn. To říkám vždycky. Bude to fajn. Promin Rybí a Zu a všichni ostatní. Už vás to musí štvát. Neumim utěšovat a inteligentní odpovědi taky nedávám. Sem špatná vrba, abyste věděli.

To mi připomíná, že začínám měnit ména. Zuzka je Zu, Hanka Han, Helenka Hel, máma maman, jen Anče říkám pořád Ančo. Celý prázdniny se pak se všema přu, že ji tak prostě řikat budu. Prej "Něříkej ji Ančo! Andulko musíš." Blá blá blá. Jí to nevadí. Že ne, Andulko?

Taky vám musim říct, že jsem zlá. Zlá, zlá, zlá. A egoistická. A sem špatná. Jela sem dneska na černo, ale to je ten nejmenší z mých hříchů. Každej si myslí, že sem milá a ono to tak není. Sem zlá!

Jak sem minule psala, že sem si pučila Cirkus prokletých tak ten mám přečtený. Taky Provinilý slasti a nějakej debil mi vypučil Rozesmátou mrtvolu. Musim sehnat další díly, je to strašně čtivý a docela krvavý. Mám ráda Anitu, je lidská, Zabijačka upírů a spí s tučnákama. Každej nemusí bejt jenom silnej a ona je toho důkazem. Díky, ma pettite. Na tomhle místě si představte usmívajícího smajlíka. Do článků smajlíky nepíšu. A basta.
Já se snad dám na urputný křestanství. Nechám se znovu pokřtít, koupim si stříbrnej kříž na krk a nechám si ho posvětit. Budu sebou nosit svěcenou vodu a postříbřený kulky s pistolí. Ještě tak umět střílet. Taky bych se mohla naučit vrhat stříbrný nože. Nebojím se upírů, vždyt neexistujou, ale..Tak jo. Normálně mě ta knížka vyděsila. Četla sem si ji v noci a pak nemohla spát. Proto zívá. A taky bude moct za moje špatný známky. Nedovolila mi abych ji odložila. Pořád mě volala. Příště ji zalepim pusu. Nemáte někdo izolepu?
P.S. Tak mi přijde, že už nejsem moc vtipná. Já vám to vynahradím. Víte jakej je rozdíl mezi chlapem a mléčnym zubem? Ne? Já jo. Mléčnej zub ví, kdy má vypadnout. Ha ha.

PPS. Doležal měl včera fakt vtipnou hášku. "Vyvracet vědeckou teorii náboženstvím, je cesta do pekla"

Vážne poslední PPPS. Už zase se kouká na Foresta Gumpa.

EDIT. Tak postupně všechno doplnuju a právě mě napadlo, že sem vám neřekla že je první trajler na New Moon! (Ježišikriste, ježšikriste, ježišikriste!) Mám fakt radost. Vyděla jsem ho jenom pětkrát, takže ještě nejsem uplně na dně..
A bude to znít divně, ale miluju svuj desing!