You can tell Jesus that bitch is back.

Březen 2009

Doležal je týpek!

30. března 2009 v 19:22 | Winnieh
Já jsem tak nevysvětlitelně štastná a bezstarostná. A úplně bez důvodu. Moje láska k pátkům se ještě prohloubila, co jsme zažili neplánovaně exkurzi " Jak rozhodně nevypadal holocaust" alias posezení v mléčném baru za peníze do Židovského muzea. Takhle by měly vypadat všechny dny. Ale na tomhle pátku nebyl nejlepší Světozor, ani to, že jsme se neučili, ale to potom.

Chriss říká, že by tam mohla sedět do konce života a já s ní souhlasím. Teda pokud by tam nebyla zima. Dvě hodiny by mi úplně stačili. Ta lávka je kousek od školy. U Vltavy. Tam se nalodují turisti na okružní plavbu. Vodouch, Blatouch, Kačenka, Puškvorec a ještě jede, který si nepamatuju. Tak se jmenujou všechny lodě, co tam jezdí. Kačenka nás pořád vyhazuje a Vodouch taky. Ostatní nás tam snad ještě nepřistihli, tak nevím.

Sobota s nedělí byli skvělý. Přijela Dana a šli s mamkou na seminář a my na tenis. Zase jsem necvičila, ale hlídala Pheobe, což byla sranda. A když nás vezla Markéta domů, poslouchali jsme to samý cédéčko, jako když jsme spolu jeli do Švýcarska. Křyštofy, Poločas a mě to zase vlezlo do hlavy a už to nevylezlo. Průběžně se to obměnuje. Zrovna ted mi tam zní Abba, nazpívaná od herců. Chiuqiticha. Ta ta tá ta ta a ta ta tá...A tak dále... A v neděli jsme byli u Zua ona pekla muffiny, který byly skvělý. Čokoládový. A to je všechno. Všechno, co bylo zajímavý, anebo to, co jsem nezapoměla. Celou tu dobu jsem prudila, že jdu k Tamaře a že se nechám ostříhat a nevím jak. Ted to vím, jsem ostříhaná a zmelírovaná. A štastná!

Po plese a na plese

18. března 2009 v 10:52 | Winnieh
Nakonec to zas tak špatné nebylo. Naopak, docela jsem se bavila. A netancovala, což je hlavní.
Zčínalo to v sedm. Byli tam všichni. Markova přítelkyně, její rodiče a kamarádky. Terka, teta strejda a tetin přítel (neptej te se, je to složitý). Fotila jsem. Hodně. Abych se nenudila, protože jsem tam skoro nikoho neznala. Marek s Terkou měli svoje kamarády a se sestrou...Co bychom si asi tak řekly?
Ples byl na Míráku v opravdu hezkým domě. Hrál tam Abraxas. Strašnej řev. A o půlnoci jsme už byli doma.

Nejlepší na pese byl Frak. Červenej, koženej, dlouhej frak. Patřil Dominiku Táborskýmu. Terka ho zná a tak ho představila. Drsnej maník. Herec. Byla jsem z něj uplně vedle. Viděli jste někdy takovej frak? Byl perfektní.
Místo předtančení byla nějaká sestava, kde tancoval Bill z Tokoi Hotel. Nebo jeho dvojník. Strašně známej tanečník. Nemám žádnou dobrou fotku, protože se hajbali. A já nevím proč. To nemohli chvíli počkat?

Všichni měli nádherný šaty. Úžasný. A jedna maturantka vypadala jako gejša. Strašně jí to slušelo. Zárověn tam bylo příjmání prváku, či co. Zaujala mě jedna holka, která měla modrý vlasy a šaty. Vypadala...Zajímavě. Slušelo jí to.

Maturanti měli na šerpách napsáno "Limitovaná Edice" a druhá třída "Veni Vidi Vicious". Neptejte se mě, co to znamená. Nevím to.
Když stužkovali Marka, moderátor prones, že je "Vždy dobře vonící a ochotně poradí s modou".
Což znělo, jako by byl teplej. Ha ha.

Později večer se rozprostřely padáky a házeli se do nich peníze na After Party.
Když si ty fotky prohlížím, zjištuju, že mám divný tvar obličeje. Hrozně divnej...

Ples, ples, ples, hory, hory, hory...

13. března 2009 v 19:42 | Winnieh
Na to jediné se ted dokážu soustředit. Praštte mě někdo!
Nedokážu řešit nic jinýho, než jestli si vlasy vyčesat, nebo ne a jak je vyčesat a mám si je vyfoukat? A co brýle? S nebo bez? Nebude to vypadat divně? Ale když mě se šervený obroučky k těm šatům nehoděj a a a...

Takhle vypadá moje konverzace s každym člověkem, kterýho potkám. Omlouvám se. Ještě jednou o tom napíšu a pak budete mít pokoj. Všichni. Vážně se omlouvám, ale nemohla bych vás připravit o své zážitky. To by bylo ošklivé. A mimochodem vůbec nechápu, proč tak vyšiluju. Vždyt tam jdu jen na pár hodin a už v životě ty lidi neuvidim...


Hory bylo skvělý. Výborný dokonalý. Příští rok jedu zase. Švýcarsko je úžasný a ty sjezdovky taky. Miluju Švýcarsko! Jako suvenýr jsem si přivezla tričko. Víte, jaký má znak puma? No tak přesně takový, jenže místo "Puma" je tam "Swiss" a místo skákající pumy je tam kráva. Dokonalý.Dneska jsem jako každý pátek byla na zpěvu a pan profesor tam měl svoji dceru Verunku. Tak to se mi líbilo. Je strašně přátelská a nakreslila mi obrázek. Sem na něm já a jediný co je poznat sou červený korále. Líbí se mi. Nakonec se praštila o roh klavíru do hlavy. Pan profesor ji začal zpívat "Ztratila Lucinka bačkorku..." a mě to přimělo, že přesně tuhle mi máma taky zpívala a já byla štastná, že je tam moje jméno...

A tady je pár fotek...Popis najdete tím, že myší najedete na ty fotky. V článku by to bylo moc dlouhý. Bavte se!